Ми працюємо:
Пн-сб: 10:00 - 20:00
Неділя: ВИХІДНИЙ

Лазерна епіляція лиця

 • Лазерна епіляція лиця

Наше обладнання

Leaseir MHR - діодний лазер для епіляції по всім типам шкіри для самих вимогливих пацієнтів.

 • Від - 190грн.

 • Волосся на обличчі - справжня трагедія для будь-якої дівчини і жінки. Але цю проблему легко вирішити: для початку проконсультуйтеся з лікарем, щоб з'ясувати причину порушення, а потім сміливо звертайтеся в салон краси «Леді Вале'С». Тут вам допоможуть безболісно і безпечно позбутися небажаної рослинності.

  Якщо ви мрієте вирішити проблему на тривалий термін, зверніть увагу на лазерну епіляцію обличчя. Це практично безболісний апаратний метод, який дозволяє позбавитися від «вусиків», волосся на підборідді, в міжбрів'ї, на шиї та в інших місцях на кілька років! Дана процедура підходить і жінкам, і чоловікам.


  Лазерна епіляція лиця за доступними цінами

  Послуга Жінкам Чоловікам
  Верхня губа 190грн 240грн
  Підборіддя 220грн 290грн
  Скороні 210грн 250грн
  Щоки 240грн 300грн
  Шия 300грн 360грн
  Все обличчя 730грн 830грн


  Лазерна епіляція обличчя в Винниках в Lasy Vale's - безпечно, комфортно і швидко!

  Використання лазера для видалення волосся на обличчі виключає:

  • появу врослого волосся,
  • запалення,
  • алергічні реакції,
  • подразнення.

  Як все відбувається?

  Для початку запишіться на консультацію в салон лазерної епіляції "Lasy Vale's". Наш фахівець докладно розповість про метод, визначить його ефективність з урахуванням ваших індивідуальних особливостей, а також підбере тривалість та інтенсивність процедур.

  Переваги обслуговування в "Lasy Vale's" - надійне обладнання, досвідчені фахівці, доброзичлива атмосфера і постійні знижки на лазерну епіляцію!

  Незважаючи на такі плюси, лазерна епіляція на обличчі в Винниках відрізняється доступною вартістю. Звичайно ж, треба відвідати кілька процедур, щоб остаточно позбутися небажаного волосся. Але цей ефект збережеться у вас не на кілька днів, а на кілька років.

Замовити