Ми працюємо:
Пн-сб: 10:00 - 20:00
Неділя: ВИХІДНИЙ

Манікюр

Догляд за руками та нігтями важливий для здоров'я і гарного настрою кожної жінки. Усі ми хочемо хоче мати красиві, доглянуті руки, гарні нігті. В нашому салоні «Леді Валес» пропонуємо нову послугу — професійний манікюр з використанням новітніх технологій і матеріалів преміум класу.  

Кваліфікований персонал уважно слідкує за модними світовими тенденціями в області манікюру і догляду за руками, постійно підвищує свою кваліфікацію і майстерність, що дозволяє забезпечити чудовий результат для вас.  

Процедура проводиться спеціалістами високого професійного рівня і є абсолютно безпечною. Широкий асортимент матеріалів та обладнання дозволяє підібрати для кожного клієнта індивідуальну процедуру догляду за руками і нігтями.  

Апаратне шліфування нігтів і шкіри проводять кваліфіковані майстри, що гарантує безпеку, красу і здоров'я. Ми використовуємо найкращі професійні матеріали, що дозволяє забезпечити чудовий довготривалий ефект після процедури. 

Манікюр в Винниках в салоні «Леді Валес» — професійний догляд, здоровий вигляд та гарний настрій надовго.


Манікюр - ціна в Винниках завжди доступна.

Послуга Ціна
Зняття чужого матеріалу без подальшого покриття 50 грн
Зняття з подальшим манікюрем 40 грн
Манікюр жіночий 150 грн
Манікюр чоловічий 200 грн
Покриття гель лаком 200 грн
Украплення полігелем 100 грн
Ремонт тріщин/донарощення 50 грн
Зміна форми 50 грн
Художній роспис 20/25 грн
Дизайн одного нігтя (камінці, наклейки, фольга, сухоцвіт) 10/20 грн
Френч/лунки 280 грн
Аерогель 300 грн

Ми із задоволенням запрошуємо Вас у новий, сучасний кабінет нігтьового сервісу. У нас безпечно, якісно, швидко та просто затишно