Ми працюємо:
Пн-сб: 10:00 - 20:00
Неділя: ВИХІДНИЙ

Косметологічні послуги

Косметологія Винники

У наш час виглядати молодо стало загальним соціальним захопленням, зберігати моложавий вигляд протягом багатьох років є метою. Серед бажаючих поліпшити зовнішній вигляд завжди були і будуть ті, хто вибирає пластичну хірургію, і ті, хто вважає за краще безопераційні методи.

У центрі медичної косметології клініки Lady Vale`S у Винниках Ви можете пройти процедури омолодження за допомогою різних сучасних ін'єкційних і апаратних методик.

Суб'єктивна та візуальна оцінка стану шкіри все ще є найпоширенішим методом серед косметологів. Краща відповідь на коментарі деяких фахівців естетичної медицини про те, що їх великий досвід дозволяє бачити всі проблеми шкіри неозброєним оком, - слова видатного дерматолога сучасності, засновника науки про роговий шар американського вченого Альберта Клігмана: «Пальці і очі дерматолога стали вже архаїчними методами діагностики».

Лікарю-косметологу дуже важливо як зрозуміти психологію і мотивацію пацієнта, так і показати йому всі можливості й ефективність косметологічного догляду та процедур. Тому, доказова косметологія - це не модний тренд, а відповідність вимогам часу.