Ми працюємо:
Пн-сб: 10:00 - 20:00
Неділя: ВИХІДНИЙ

Чистки атравматичні

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Чистка обличчя в Винниках з використанням обраної косметики - це перший етап догляду за шкірою. Під час процедури проводиться очищення шкіри від сальних пробок, комедонов, міліумів, вугрів і видалення рогового шару. Все це сприяє глибокому проникненню активних інгредієнтів з косметичних засобів на наступних етапах догляду. Перед процедурою шкіру дбайливо готують, очищають від косметики та забруднень, потім наносять косметологічні засоби, які сприяють безболісному та більш ефективному проведенню процедури. Крім обличчя чистка може проводитися на спині та в зоні декольте.


МЕХАНІЧНА ЧИСТКА

Механічна чистка обличчя проводиться руками косметолога, загорнутими в стерильну серветку, із застосуванням необхідних інструментів. Помилково вважати, що механічна чистка - це вчорашній день, і зараз не застосовується.  Повне очищення обличчя від сальних закупорок, комедонов, міліумів і вугрів дає тільки цей вид чистки. Глибоке очищення пор також сприяє більш глибокому проникненню активних інгредієнтів з кремів. При регулярному догляді за шкірою такий вид чистки потрібен вкрай рідко.


УЛЬТРАЗВУКОВА ЧИСТКА

Ультразвукова чистка обличчя - ефективна апаратна процедура, абсолютно нетравматична та безболісна. Виконується така чистка за допомогою спеціального обладнання. Під час процедури під впливом ультразвуку шкіра очищається від закупорок і комедонів, видаляються ороговілі клітини, шкірне сало (себум). В результаті - нормалізується робота сальних залоз і поліпшується колір шкіри.


КОМБІНОВАНА ЧИСТКА

Комбінована чистка обличчя - це процедура, що включає в себе кілька методів впливу на шкіру, для досягнення кращого ефекту. Як правило, це поєднання ручної та ультразвукової чистки. Такий метод дозволяє врахувати індивідуальні протипоказання до того чи іншого способу впливу, врахувати всі особливості обличчя та окремих зон. Ця чистка підходить всім і вважається кращим вибором, тому що дозволяє глибоко очистити одні ділянки шкіри та дбайливо опрацювати інші.  


ЯКИЙ ДОГЛЯД ПОТРІБЕН?

Правильна турбота про обличчя й тіло включає в себе щоденне очищення шкіри, різні пілінги та догляди. Широкий спектр послуг в центрі лазерної епіляції та косметології «Lady Vale'S» дозволить вирішити будь-яку проблему.  Але, почати догляд за шкірою ми все ж таки радимо з глибокого очищення. Наші косметологи підкажуть яка чистка підійде саме Вашій шкірі. Телефонуйте зараз і запишіться на безкоштовну консультацію в  косметології  «Lady Vale'S» у Винниках